Odhad nemovitosti

Vyzkoušejte si, jak pracujeme. Získejte bezplatně a do dvou dní odborný odhad tržní ceny své nemovitosti. Můžete si zároveň požádat o radu našeho makléře.

Při odhadu nemovitosti využíváme

My icon
Databáze a cenové mapy

Zpracováváme pro odhady množství dat, využíváme interní, specializované i placené databáze a cenové mapy zahrnující nabídkové a reálné kupní ceny nemovitostí.

My icon
Znalost regionu a místa

Známe vývoj trhu, stejně jako jeho aktuální stav a místní lokality v Praze, Brně, Ostravě a okolí. V ostatních městech využíváme zkušenosti spolupracujících kolegů.

My icon
Dlouholeté zkušenosti

V realitách se pohybujeme mnoho let a garantujeme vám, že dokážeme kvalifikovaně posoudit vliv technického stavu vaší nemovitosti na její aktuální prodejní cenu.

Proč je důležitý odborný odhad?

Správná tržní cena nastavená od začátku inzerce urychluje prodej nemovitosti. Podhodnocená prodejní cena vás připraví o finanční prostředky potřebné na koupi vašeho nového domova - bytu, domu nebo pozemku. Nadhodnocená cena udělá z vaší nemovitosti neprodejný „ležák“, který budete muset zlevňovat. Zvýšíte tím nedůvěru kupujících. Prodejte svou nemovitost včas a za opravdu reálnou tržní cenu pomocí kvalifikovaného odhadu realitních makléřů z Property Experts.