Prodej a pronájem

Naši makléři, digitalizované zázemí a moderní značka vám pomohou úspěšně prodat nebo pronajmout vaši nemovitost. Stačí kliknout níže, vyplnit formulář a obratem začínáme pracovat na vaší nemovitosti.

Klienti Property Experts oceňují

My icon
Profesionální prezentaci

Nemovitosti prezentujeme tak, aby zaujaly a ukázaly zájemcům to nejlepší. Tvoříme profesionální foto a video, 3D a 2D půdorysy, 3D prohlídky, homestaging, web nemovitosti.

My icon
Individuální přístup

Naši realitní makléři jsou nejen profesionálové, ale také skvělí lidé. Vyznají se na realitním trhu, dodržují dohody i termíny a umí řešit nadstandartní požadavky svých klientů.

My icon
Výši dosažené ceny

Nemovitosti prodáváme lépe a rychleji díky kvalitní přípravě, homestagingu a propagaci. Umíme sladit proces prodeje stávající nemovitosti s hledáním nové a s financováním.

My icon
Odborný odhad nemovitosti

Odborný tržní odhad nemovitosti máte u nás zdarma, protože správně nastavená cena znamená rychleji a lépe prodat. Ať už pořizujete novou nemovitost k bydlení, k investici nebo řešíte dědictví.

My icon
Bezpečí a právní jistotu

Každá z poboček naší realitní kanceláře v Praze, Brně nebo Ostravě zprostředkovává právní servis včetně úschovy finančních prostředků v bankovní, advokátní či notářské úschově.

My icon
Diskrétnost

V některých životních situacích nechtějí klienti zveřejňovat, že prodávají svoji nemovitost. Díky rozsáhlé databázi poptávek umíme váš byt, dům nebo pozemek prodat neveřejně.

Key
CESTA PRODEJE
Property Experts